top of page

Олімпійський тиждень

В рамках Олімпійського тижня - 8 вересня в Назарівській ЗФ було проведено змагання з малюкболу серед учнів 5 - 9 класів. Першість у змаганнях виборола дружня команда 6 класу, II місце вибороли учні 8 класу, III учні 7,а IV учні 5 класу.10 вересня учні початкових класів взяли участь у "Веселих стартах"- переможцями стали учні 1 класу. Також впродовж тижня проходили змагання з різних видів спорту. Переможцями цьогорічний змагань стали: "Олімпійська вікторина" - Дащенко Злата (6 кл.) - III місце, Лиходід Павло (8 кл.) - II місце, Руденко Валентина - (8 кл.) - I місце; дартс - Герб Сергій (6 кл.) - III місце, Коваленко Крістіна - (7 кл.) II місце, Чобан Назар (6 кл.) - I місце; міні-марафон - Волошин Іван (6 кл.) - III місце, Герб Сергій (6 кл.) - II місце, Переліжний Денис (9 кл.) - I місце  та змагання з футболу між збірними командами хлопців 5-9 класів,перемога команди під командуванням капітана Дарієнка Дмитра. Вітаємо переможців та учасників змагань. БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ!